LinkedIn: 25 nejlepších odborníků na sociální média, které je třeba sledovat

Průvodce marketingem Linkedin

Jason Miller nedávno zveřejnil na sociálních médiích, že se cítil, jako by porodil, když jeho nejnovější výtvor byl konečně zveřejněn. Není pochyb, že je na toto dítě hrdý! The Sofistikovaná příručka obchodníka na LinkedIn je fantastické ... kreativní, barevné a plné rad různých marketingových profesionálů, různých případů použití a spousty zdrojů. Pokud jste si ji ještě nestáhli - stáhněte si ji a použijte ji jako kontrolní seznam toho, jak svou obchodní síť na LinkedIn používáte!

Tato příručka byla napsána s ohledem na vás, sofistikovaného obchodníka. Připravte se na to, abyste svůj marketing v sociálních médiích posunuli na další úroveň, využijte profesionální myšlení a přijměte obrovské příležitosti, které čekají - zvyšujte povědomí, ovlivňujte vnímání, generujte potenciální zákazníky a v konečném důsledku zvyšujte příjmy pomocí LinkedIn.

Stáhněte si naši novou e-knihu a učit:

  1. Proč vaše firma potřebuje uvádět na trh LinkedIn
  2. Jak využít výkonná marketingová řešení LinkedIn, abyste dosáhli svých cílů
  3. Jak rozšířit dosah vašeho Obsah marketing sdílením relevantního a cíleného obsahu se světovými profesionály
  4. Jak zapojit profesionály z podnikání pomocí bohatých grafických reklam a vysoce cílených textových reklam
  5. A mnohem víc!

Byl jsem naprosto nadšený, když jsem zjistil, že jsem zařazen mezi ostatní lídry v oboru, které tolik obdivuji a respektuji! Zde je seznam:

  1. Jay Baer - Řečník, autor, konzultant s blogem Přesvědčte a převeďte. Cvrlikání: @jaybaer LinkedIn
  2. Michael Brenner - hlavní ředitel, globální marketing ve společnosti SAP, prezident a spoluzakladatel
    Business2Community s blogem B2B Marketing Insider. Cvrlikání: @BrennerMichael LinkedIn.
  3. Michael Brito - ředitel skupiny pro média a angažovanost ve WCG, společnosti W2O s blogem Britský. Cvrlikání: @Britopian LinkedIn.
  4. Jeff Bullas - konzultant, mluvčí, blogger. Cvrlikání: @jeffbullas
    LinkedIn.
  5. Brian Carter - VP of Marketing ve společnosti Infinigraph, Author, Speaker. Cvrlikání: @briancarter LinkedIn.
  6. Brian Clark, zakladatel a generální ředitel společnosti Copyblogger. Cvrlikání: @ copyblogger LinkedIn.
  7. Heidi Cohen - sloupkař. Cvrlikání: @heidicohen linkedin.
  8. Steven Farnsworth - Chief Digital Strategist ve společnosti Jolt, Digital Marketing, Author, Speaker. Cvrlikání: @steveologie linkedin.
  9. Barry Feldman - Owner ve společnosti Feldman Creative, Speaker. Cvrlikání: @FeldmanCreative linkedin.
  10. Ann Handley - vedoucí obsahu ve společnosti Marketingové prof, Autor. Cvrlikání: @annhandley LinkedIn.
  11. Matt Heinz - prezident společnosti Heinz Marketing Inc. Twitter: @HeinzMarketing
    LinkedIn
  12. Douglas Karr - generální ředitel společnosti DK New Media, Chief Marketing Officer ve společnosti CircuPress, Autor. @douglaskarr LinkedIn
  13. Jason Keath - generální ředitel společnosti Social Fresh. @jasonkeath LinkedIn
  14. Nichole Kelly - generální ředitel společnosti Průzkumník sociálních médií„Digitální autor SME, mluvčí. @Nichole_Kelly LinkedIn.
  15. Dave Kerpen - generální ředitel, místní, autor, mluvčí. @DaveKerpen
    LinkedIn.
  16. Stephanie Sammons - zakladatelka společnosti Wired Advisor ™, Mluvčí. @StephSammons LinkedIn.
  17. David Meerman Scott - marketingový stratég, mluvčí, autor. @dmscott LinkedIn.
  18. Jason Miller - Sr. Manager, Content Marketing, LinkedIn Marketing Solutions. @JasonMillerCA LinkedIn.
  19. Lee Odden, generální ředitel společnosti TopRank online marketingAutor, mluvčí @leeodden LinkedIn.
  20. Joe Pulizzi - zakladatel společnosti Obsah Marketing InstituteAutor, mluvčí. @JoePulizzi LinkedIn.
  21. Viveka Von Rosen - LinkedIn Expert, Author. @LinkedInExpert LinkedIn.
  22. Neal Schaffer - Autor, mluvčí. @NealSchaffer LinkedIn.
  23. Koka Sexton - Global Sr. Marketing Manager ve společnosti LinkedIn. @kokasexton LinkedIn.
  24. Mike Stelzner - zakladatel společnosti Social Media Examiner, Autor. @Mike_Stelzner LinkedIn.
  25. Todd Wheatland - VP of Marketing ve společnosti Kelly Services, Author, Speaker. @ToddWheatland LinkedIn.

4 Komentáře

  1. 1
  2. 2
  3. 4

    Ve výše uvedeném článku jste zmínili některé předmluvy o marketingu v sociálních médiích; z těchto důvodů si určitě stáhnu vaši e-knihu! Ještě jedna věc, kterou jste zveřejnili, je opravdu obdivuhodný seznam lidí.

Co si myslíte?

Tyto stránky používají Akismet k omezení spamu. Zjistěte, jak jsou vaše údaje komentářů zpracovávány.